Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 1 lutego 2024
1:2 minut

W dniu 25 stycznia 2024 r. na zaproszenie wójta gminy Iwkowa Bogusława Kamińskiego inspektorzy pracy Oddziału w Tarnowie wzięli udział w spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców z terenu Gminy Iwkowa.


W trakcie spotkania, w którym uczestniczyło około 40 przedsiębiorców i pracodawców, kierownik Oddziału w Tarnowie nadinspektor pracy Benedykt Zygadło, będącym jednym z prelegentów, zapoznał uczestników z programami prewencyjnymi realizowanymi przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie adresowanymi do pracodawców. W trakcie wystąpienia szczególną uwagę zwrócił na korzyści płynące z udziału w programie „Zdobądź dyplom PIP” oraz „Efektywne zarządzanie ryzykiem zawodowym”, a także doradczą rolę inspektorów pracy przy ich realizacji. Omawiając programy prewencyjne uczestnicy spotkania zostali zapoznani z warunkami uczestnictwa oraz nadrzędnym celem jakim jest poprawa stanu bezpieczeństwa i higieny pracy osiągana poprzez ciągłe doskonalenie i wdrażanie dobrych praktyk.

Po zakończeniu prezentacji  młodszy inspektor pracy Krystyna Grzybek udzielała krótkich porad prawnych oraz odpowiadała na zadawane pytania dotyczące realizacji programów.

Przedsiębiorcy i pracodawcy uczestniczący w spotkaniu, chętnie korzystali z oferty wydawniczej GIP dostępnej na stoisku inspekcji.

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu