Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 5 lutego 2024
0:56 minut

Państwowa Inspekcja Pracy organizuje konkurs filmowy „Legitna praca w oku kamery”. Jego celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodych osób wiedzy dotyczącej prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia.

Konkurs jest adresowany do młodych ludzi w wieku 14-24 lata, którzy będą rywalizować w 3 kategoriach wiekowych. Zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez Głównego Inspektora Pracy – bony o wartości 2 000 zł. każdy.

Zadanie konkursowe to nakręcenie filmu (do 90 sek.), w którym młody Twórca ma zachęcić swoich rówieśników do zatrudnienia się zgodnie z prawem i w bezpiecznych warunkach. Gatunek filmów konkursowych jest dowolny np. fabuła, dokument, reportaż, teledysk, animacja komputerowa etc.

Filmy wraz z dokumentami zgłoszeniowymi należy przesłać w terminie do 15.03.2024 r. Szczegóły konkursu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne pod adresem https://www.pip.gov.pl/legitna-praca-w-oku-kamery 

Zapraszamy do udziału młodych twórców  ! 

Konkurs filmowy jest częścią prowadzonej w latach 2022-2024 przez Państwową Inspekcję Pracy ogólnopolskiej kampanii społecznej pod nazwą „Legitna praca”.

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu