• RSS
 • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

Wiadomości lokalne

» przejdź do archiwum

 • Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym

  Serdecznie zapraszamy dzieci rolników do udziału w IV Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy” pod Patronatem Honorowym Ministra Edukacji i Nauki. Organizatorem konkursu jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

 • Szkolenie w MPK w ramach Akademii SIP

  22 lutego br. na zaproszenie Organizacji Związkowej działającej w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Krakowie nadinspektor pracy Piotr Motłoch przeprowadził szkolenie nowo wybranych społecznych inspektorów pracy.

 • „Wypadek przy pracy - obowiązki i procedury", ekspercki dyżur telefoniczny.

  Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu podczas dyżuru telefonicznego w czwartek 23 lutego 2023 r. w godz. od 10.00 do 13.00 z inspektorem pracy pod nr tel. 881 483 853, oraz ekspertem z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Służby BHP Oddział w Krakowie pod nr tel. 12 444 62 46

 • Nagroda dla Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie w Plebiscycie „Wydarzenie Roku 2022”

  Oddział krakowski Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP za wydarzenie "Dobre praktyki BHP na budowie" przyznał nagrodę dla OIP w Krakowie.

 • Porady prawne w Galerii Kazimierz w Krakowie. Юридичні консультації Galeria Kazimierz у Кракові.

  Specjaliści z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie nadal będą udzielać porad w kwestiach prawa pracy i legalności zatrudnienia w Punkcie Informacyjnym, który znajduje się w budynku Galerii Kazimierz w Krakowie. Фахівці Окружної інспекції праці в Кракові продовжуватимуть надавати консультації з питань трудового законодавства та законності працевлаштування в Інформаційному пункті, розташованому в будівлі Galeria Kazimierz у Кракові.

 • Budowa. STOP wypadkom !

  Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie zorganizował na wniosek Związku Zawodowego "Solidarność" bezpłatne szkolenie pod hasłem "Budowa. STOP wypadkom!".

 • Konkurs "Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy"

  Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie zaprasza do udziału w konkursie „Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy”. Zgłaszanie rekomendacji kandydatur społecznych inspektorów pracy do Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie należy dokonać do 15 maja 2023 r.

 • Wystartowała Akademia Społecznych Inspektorów Pracy

  W dniu 18 stycznia br. na wniosek NSZZ Pracowników ArcelorMittal Poland S.A. przedstawiciel Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie st. inspektor pracy główny specjalista Paweł Wieczorek przeprowadził szkolenia dla nowo wybranych Społecznych Inspektorów Pracy w ramach programu Akademia SIP.

 • Dziennikarz Radia Kraków laureatem konkursu o Nagrodę Głównego Inspektora Pracy

  16 stycznia 2023 r. Główny Inspektor Pracy Katarzyna Łażewska-Hrycko wręczyła nagrody dziennikarzom zaangażowanym w popularyzację prawa pracy i bezpieczeństwa pracy. Jednym z laureatów konkursu został Kierownik Redakcji Publicystki Polskiego Radia Kraków S.A. - Jacek Bańka. Uroczystość odbyła się w Głównym Inspektoracie Pracy w Warszawie.

 • Wideoporady dla obywateli Ukrainy / відео поради громадянам України.

  Zapraszamy obywateli Ukrainy do skorzystania z wideoporad z zakresu prawa pracy i legalności zatrudnienia. Запрошуємо громадян України скористатись відеопорадами у галузі трудового права і легальності працевлаштування.

 • Podcast: Wypadki przy pracy, a bezpieczeństwo

  Zapraszamy do odsłuchania materiału, w którym Angelika Broniewska z Fundacji ipomocni.pl rozmawia z Bogdanem Solawą – inspektorem pracy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie.

12 »
GIP Przejdź do GIP Porady prawne