Punkt Informacyjny dla cudzoziemców w Krakowie

Na zaproszenie Fundacji Zustricz i Fundacji Polsko Ukraińskiej Współpracy "U-WORK" od lipca br. Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie prowadzi porady prawne dla cudzoziemców w Punkcie Informacyjnym. Spotkania odbywają się w co drugi czwartek miesiąca w siedzibie Fundacji przy ul. Batorego 28. 

zustricz1
Z cudzoziemcami spotyka się pracownik sekcji prewencji i promocji główny specjalista Renata Ślęzak. Projekt jest realizowany w ramach kampanii  PIP "Pracuję legalnie" oraz programu "Otwarty Kraków". Specjaliści współpracujący z Zustricz (m.in.PIP, ZUS) udzielają  konsultacji indywidualnych, prowadzą  tematyczne spotkania oraz  warsztaty. Zainteresowani mogą podczas konsultacji uzyskać informacje o:

Wszystkich cudzoziemców zaintersowanych tematyką prawa pracy zapraszamy w co drugi czwartek miesiąca w godz. 14.00-17.00 w celu uzyskania potrzebnych informacji  oraz  ciekawych wydawnictw Inspekcji Pracy z zakresu prawa pracy w języku polskim i ukraińskim. Najbliższy dyżur  już 13 grudnia - aktualny kalendarz na stronie fundacji https://zustricz.pl . 

zustricz3