• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

09.05.2023

Targi Pracy i Przedsiębiorczości "Majówka z Pracą"

10 maja br. pracownicy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie wzięli udział w Targach Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą”, zorganizowanych w Tauron Arena Kraków przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Urząd Miasta Krakowa.
Dla odwiedzających organizatorzy przygotowali trzy specjalne strefy tematyczne. Pracownicy sekcji prewencji i promocji udzielali porad i informacji odwidzającym w strefie przedsiębiorczości, skierowanej przede wszystkim do pracodawców i osób planujących otwarcie działalności gospodarczej. 

targi pracy
 

W tej strefie odbywały się również konsultacje z ekspertami innych jednostek: Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Wydziału ds. Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz Punktu Obsługi Przedsiębiorcy Urzędu Miasta Krakowa. Nasze stoisko licznie odwiedzili zarówno pracodawcy, pracownicy jak i rozpoczynający dopiero ścieżkę kariery studenci i uczniowie. Dodatkowo, w odpowiedzi na potrzeby rozwoju kompetencji młodzieży, odbył się hackathon biznesowy skierowany do studentów i uczniów szkół ponadpodstawowych.

 GIP Przejdź do GIP Porady prawne