• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

22.11.2022

Jesteśmy dla Was - Webinarium OIP i ZUS

Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie Oddział w Nowym Sączu wraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Nowym Sączu zapraszają 8 grudnia 2022 r. na webinarium organizowane od godz. 10:00 do godz. 13:00.

PLansza informacyjna dot. webinarium OIP ZUS

Podczas webinarium przeprowadzone zostanie szkolenie, w trakcie którego przedstawione zostaną następujące zagadnienia:

1. "Obowiązki przedsiębiorcy w zakresie legalności zatrudnienia cudzoziemców, ze szczególnym uwzględnieniem zmian w przepisach prawa pracy" - Państwowa Inspekcja Pracy Oddział w Nowym Sączu.
Szkolenie przerowadzone będzie w ramach działań prewencyjnych realizowanych w 2022r. przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie w związku z programem JESTEŚMY DLA WAS. W czasie szkolenia uczestnicy dowiedzą się o wymaganiach dotyczących zatrudnienia cudzoziemców ze szczególnym uwzględnieniem uchodźców i obowiązkach pracodawców oraz wnioskach płynących z kontroli PIP przeprowadzonych w bieżącym roku w tym zakresie.

2. "Zatrudnienie cudzoziemców, a składki ZUS" oraz "ABC podlegania ustawodawstwu właściwemu w zakresie zabezpieczenia społecznego w krajach Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Szwajcarii" - Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Nowym Sączu.

3. "Konto na PUE ZUS (w tym kreator wniosku o wydanie zaświadczenia A1)" - Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Nowym Sączu.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY !

Szkolenie prowadzone jest za pośrednictwem Cisco Webex Meeting.
W dniu spotkania na wskazany przez Państwa adres mailowy zostanie wysłany link do wydarzenia (prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM). Dołączenie do spotkania będzie możliwe poprzez kliknięcie w treści maila przycisku Join Meeting (dołącz do spotkania).

Zapisy:

E-mail na adres: rzecz.nowysacz@zus.pl (prosimy o podanie imienia i nazwiska, nazwy firmy, adresu e-mail, numeru kontaktowego).
Wraz ze zgłoszeniem na szkolenie należy przekazać do organizatora podpisany druk - oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 2). Może to być skan/zdjęcie.


Pobierz


GIP Przejdź do GIP Porady prawne