• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

19.07.2021 Artykuł archiwalny

Gala wręczenia nagród w konkursie plastycznym „Bezpiecznie na wsi”

Okręgowy Inspektor Pracy w Krakowie wziął udział w uroczystości wręczenia nagród w konkursie zorganizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego pod nazwą "Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy".

Gala odbyła się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie i była szczególna przede wszystkim ze względu na rekordową w dotychczasowej historii konkursu liczbę złożonych prac na terenie województwa małopolskiego - w tej edycji wpłynęło ponad 9000 prac.

Widok sali z uczestnikami uroczystości
 

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele  lokalnych władz i instytucji oraz ponad 100 osobowa grupy nagrodzonych dzieci. 

Okręgowy Inspektor Pracy w Krakowie wręczył laureatom nagrodzonych prac ufundowane nagrody gratulując im talentu i umiejętności przekazywania w ciekawy sposób ważnych treści o bezpieczeństwie w pracy w gospodarstwie rolnym. Podkreślił także, że tego typu konkursy - przyczyniające się do budowania świadomości bezpieczeństwa w pracy wśrdód najmłodszych - stanowią niezwykle istotny element w działaniach prewencyjnych, mający wpływ na kształtowanie kultury bezpieczeństwa w późniejszym wieku.  

Nagrodzona praca
 


GIP Przejdź do GIP Porady prawne