• RSS
  • Wersja tekstowa
18.03.2021

Wręczono nagrody w konkursie „Poznaj swoje prawa w pracy”

Okręgowy Inspektor Pracy w Krakowie Józef Bajdel wręczył 17 marca br. nagrody zwycięzcom konkursu dla uczniów szkół ponadpodstawowych "Poznaj swoje prawa w pracy". Uczniowie ze szkół w Brzesku, Limanowej oraz Tarnowie będą reprezentować województwo małopolskie na centralnym etapie konkursu.
 

Etap regionalny został przeprowadzony stacjonarnie w dniach 23-25 luty br., z zachowaniem reżimu sanitarnego z podziałem na 4-osobowe grupy. Uczniowie zostali zaproszeni do siedziby Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie. Łącznie w konkursie wzięło udział 36 uczniów z 20 małopolskich szkół. Uczniowie mieli do rozwiązania test jednokrotnego wyboru, złożony z 35 pytań. 26 lutego br. powołana przez Okręgowego Inspektora Pracy w Krakowie komisja konkursowa oceniała poprawność oddanych prac, a następnie drogą mailową poinformowano uczestników o wynikach konkursu.

Do etapu centralnego konkursu zakwalifikowały się następujące osoby z najwyższą liczbą punktów:

I miejsce  - Sylwia Gaczoł,  Zespół Szkół Technicznych i Branżowych im. Bohaterów Westerplatte w Brzesku  

I miejsce - Sebastian Cichowski, Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego w Tarnowie

II miejsce  - Edyta Zelek - Zespół Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej

 

wreczenie dyplomu i nagrody konkurs poznaj swoje prawa w pracy
17 marca br. ze zwycięzcami  konkursu i ich nauczycielami spotkał się Okręgowy Inspektor Pracy w Krakowie Józef Bajdel. W spotkaniu wzięli udział również kierownik sekcji prewencji i promocji nadinspektor Piotr Motłoch oraz pracownicy sekcji prewencji Anna MajerekWiesław Owsiński. Podczas spotkania podziękowano za udział w konkursie w tym trudnym czasie, pogratulowano dużej wiedzy i zapału do pracy. Zwycięzcy konkursu otrzymali z rąk Okręgowego Inspektora Pracy dyplomy i nagrody.

wreczenie nagród konkurs poznaj swoje prawa w pracy
Laureaci konkursu będą reprezentować Małopolskę na centralnym etapie konkursu organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy Główny Inspektorat Pracy w Warszawie. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy dużej wiedzy, a zwycięzcom życzymy powodzenia w finale.


GIP Przejdź do GIP Porady prawne

Kalendarium

PWŚCPSN
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Zgłoś wypadki