Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 12 marca 2024
1:16 minut

PRACODAWCO!!!

Program prewencyjny Państwowej Inspekcji Pracy „Zdobądź Dyplom PIP” to szansa właśnie dla Ciebie!!!

Udział w programie, materiały szkoleniowe oraz szkolenia są bezpłatne. 

Jeżeli w swojej firmie zatrudniasz do 20 pracowników, prowadzisz działalność gospodarczą niezależnie od branży (w tym Zakład Usług Leśnych) to koniecznie zgłoś się do nas, a pomożemy Ci zlikwidować nieprawidłowości w Twojej firmie.

Obawiasz się kontroli inspektora? Chciałbyś poprawić stan bhp i rozwiązać wątpliwości prawne związane z zatrudnieniem w swojej firmie, tylko nie wiesz jak to zrobić? Chciałbyś uniknąć kary za ewentualne nieprawidłowości? Zgłoś się do programu prewencyjnego, a pracownicy inspekcji pracy profesjonalnie udzielą Ci porad.

SPRÓBUJ! a przekonasz się, jak w prosty sposób zdobywa się z nami prestiżowy Dyplom Państwowej Inspekcji Pracy, który właśnie Ciebie będzie wyróżniał spośród innych przedsiębiorców.

NIE CZEKAJ I ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ!!! NASZ DYPLOM CZEKA NA CIEBIE!

Warunkiem przystąpienia do programu (oprócz stanu zatrudnienia do 20 pracowników) jest wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia (dostępnej poniżej) do Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie. 

WAŻNE !!!

Zgłoszenie uczestnictwa w programie prosimy przesłać na adresy e-mail: wieslaw.owsinski@krakow.pip.gov.pl lub kancelaria@krakow.pip.gov.pl (z dopiskiem Dyplom PIP). Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu tel.: 12 424-01-68.

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu