Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 25 stycznia 2024
0:56 minut

W dniu 25 stycznia 2024 r. w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie odbyło się spotkanie Nadinspektora Pracy kierującego sekcją prewencji i promocji z przedstawicielami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy Oddział w Krakowie, tj.: Prezesem Zarządu Oddziału Pawłem Kanią, Wiceprezes Zarządu Oddziału Iwoną Pietraszewską oraz Członkiem Zarządu Kazimierzem Zawalonką.

Podczas spotkania omawiano plany i założenia dotyczące działań, które będą realizowane w bieżącym 2024 r. Dyskutowano o strategiach i priorytetach mających na celu propagowanie rozwiązań poprawy warunków bhp w firmach.

Rozmowy dotyczyły również sposobów i różnorakich form angażowania pracowników w kwestie BHP przy wsparciu i doradztwie instytucji nadzoru nad warunkami pracy.

Omówiono planowane działania OIP w Krakowie jak również założenia aktywnych działań OSPS BHP, organizowanie konferencji, szkoleń, seminariów oraz spotkań w formule online.

Uczestnicy spotkania wspólnie wyrazili satysfakcję z dotychczasowej współpracy i dalszą chęć zaangażowania w działania na rzecz bezpieczeństwa osób świadczących pracę.

Galeria

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu