Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 16 maja 2024
1:8 minut
Baner informujacy o Targach w Tauron Areny

Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie zaprasza 22 maja 2024 r. do Tauron Areny w Krakowie na Targi Pracy organizowane przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa.

Wydarzenie, które wpisało się w tradycje corocznego kalendarza Targów daje wiele możliwości na uzyskanie informacji osobom poszukującym pracy. Podczas „Majówki z pracą” będzie można uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach. Warsztaty tematyczne, prezentacje firm oraz konsultacje z doradcami zawodowymi to tylko niektóre z atrakcji, które będą miały miejsce tego dnia.

Zapraszamy na stoisko Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie, przy którym można będzie uzyskać informacje dotyczące aktualnych przepisów prawa pracy jak również uzyskać bezpłatne wydawnictwa obejmujące tematykę prawa pracy, bezpieczeństwa pracy oraz zagadnień legalnego zatrudnienia.

Ponadto serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach. Pracownik sekcji Prewencji i Promocji Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie w godzinach 10:15 - 11:45 w Sali konferencyjnej Tauron Arena przedstawi informacji i działania realizowane w ramach ogólnopolskiej Kampanii Państwowej Inspekcji Pracy pod nazwą "Legitna praca". Zachęcamy uczniów, studentów i osoby wchodzące na rynek pracy aby skorzystali z możliwości pozyskania wiedzy o przepisach prawa pracy, a także zagrożeniach, które mogą wystąpić podczas podejmowania zatrudnienia.

Zapraszamy serdecznie!

Galeria

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu