Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Krakowie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 25 lutego 2024
1:30 minut

8 lutego 2024 r. Okręgowy Inspektor Pracy w Krakowie Józef Bajdel uczestniczył na zaproszenie Prezesa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddział w Krakowie w spotkaniu sprawozdawczo-szkoleniowym.

Spotkanie zgromadziło duże grono członków Stowarzyszenia, dla których Nadinspektor Pracy Artur Samek poprowadził prelekcję dotyczącą najnowszych zmian w zakresie przepisów prawa pracy. Prelekcja spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony uczestników, którzy zadawali liczne pytania.

Okręgowy Inspektor Pracy w Krakowie Józef Bajdel wręczył wraz z Prezesem Krakowskiego Oddziału Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Pawłem Kanią podziękowania za prace w 2023 roku dla najaktywniejszych członków Stowarzyszenia. Uhonorowano również „Najaktywniejszego Członka Oddziału 2023 roku”, którym został Paweł Tokarz.

Udział OIP w Krakowie w spotkaniu był doskonałą okazją do wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy Państwową Inspekcją Pracy, a Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Pracowników Służby BHP. Wyraz temu dało podziękowanie wręczone przez Okręgowego Inspektora Pracy Józefa Bajdla na ręce Prezesa Pawła Kani, w którym wskazał istotny wymiar podejmowanych przez członków Stowarzyszenia działań przyczyniających się do poprawy warunków pracy i eliminacje zagrożeń wypadkowych oraz promowanie kultury bezpieczeństwa. Okręgowy Inspektor Pracy wyróżnił także panów Stanisława Kiełbowicza, Eugeniusza Moryla i Józefa Orła zrzeszonych w OSPS BHP za pełnienie wspólnych z pracownikami OIP w Krakowie dyżurów poradnictwa dotyczących wypadków przy pracy.

Równie zaskakująco jak i miło zostało odebrane podziękowanie wręczone Okręgowemu Inspektorowi Pracy Józefowi Bajdlowi za działania Okręgu na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy i aktywna współprace ze Stowarzyszeniem.

Galeria

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu